Türkiye'nin her yerine kargo bizden hediye!

Siparişim neden onaylanmadı? Ne yapmalıyım?

Siparişleriniz ilgili banka tarafından onaylanır. Kredi kartı bakiyen yetersiz veya internetten alışverişe kapalı ise, farklı bir kredi kartı ile bir deneme daha yapabilir veya bankan ile irtibata geçebilirsiniz. Bankanız tarafından yapılan olası güvenlik sorgulamaları için bankanızdaki kayıtlarda güncel telefon numaralarınızın olması onay sürecini hızlandıracaktır.
Bu durum, bankanın onay kriterleri, kredi kartı limitin ve bankanın güvenlik kurallarıyla ilgilidir. Bu konuyla ilgili bankanıza ulaşmak için aşağıdaki çağrı merkezi numaralarından faydalanabilirsiniz.

  • Yapı Kredi Bankası 444 0444
  • Garanti Bankası 444 0333
  • Akbank 444 2525
  • İş Bankası 444 0202
  • FinansBank 444 0900
  • HSBC 444 0111

Siparişim neden hala gönderilmedi?

Siparişinizdeki ürünlerin sevkiyatında problem yaşanması durumunda ürün ve süreçle ilgili sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz aracılığıyla bilgilendirme yapılır. Ürün tedariğinde yaşanan sorun, ürünün stokta olmamasından kaynaklanır, hedefimiz tedariğin en kısa zamanda yapılmasıdır.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Gönderim süreci ve teslimat süresi ürüne göre değişiklik gösterir. Tedarik sürecini en kısa sürede tamamlamayı hedeflemekteyiz. Normal şartlarda ürününüz 1 ile 3 iş günü arasında size teslim edilmek üzere ilgili kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde de tarafınıza e-posta yoluyla bilgilendirme mesajı gönderilir.

Siparişim kargoda kaybolursa ne yapmalıyım?

destek@iyitek.com adresine mesaj göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişimi hangi kargo firmasından teslim alacağım?

Ürüne ve bölgeye göre değişen kargo şirketlerimiz var. Ürünleriniz size Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo veya UPS Kargo ile ulaşacak ve sevkiyat sonrası bilgilendirme mesajınızda siparişinizi size hangi kargo şirketinin teslim edeceğini görebileceksiniz.

Siparişimin içeriğinde değişiklik yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Sipariş onaylandıktan sonra içeriğinde değişiklik yapılamıyor. Siparişinizi iptal edip, yeni bir sipariş verebilirsiniz. Mevcut siparişinin iptali için iptal iade prosedürleri geçerli olacaktır.