Türkiye'nin her yerine kargo bizden hediye!

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

https://www.iyitek.com/, Üyeleri’ne daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. İYİTEK bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece İYİTEK bünyesinde kullanılmaktadır.

İYİTEK, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu Üye’nin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

https://www.iyitek.com/, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler,https://www.iyitek.com/Üyeleri’ne daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla İYİTEK iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda veya her halükarda, Sözleşme’nin herhangi bir hükmünün Üye tarafından ihlali halinde, resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üye’nin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. İyitek’in bu bilgileri görüntüleme ve işbu Sözleşme uyarınca kullanma hakkı saklıdır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekildehttps://www.iyitek.com/veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerinhttps://www.iyitek.com/ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Son olarak İyitek iletişim bilgileri aşağıda belirtilmiştir, sitede cevabını bulamadığınız her tür sorunuz için iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Akatlar Mahallesi 5.Gazeteciler Sitesi Nilüfer Sokak No:9 Levent, İstanbul

Telefon: 0212 2836435

E-posta:destek@iyitek.com

GÜVENLİK

Sitemizden yüksek avantajlar ve hiçbir yerde bulamayacağınız kampanyalarla ürün almanızın yanında bunları yaparken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor.https://www.iyitek.com/'da bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.

Diğer Hükümler

  • İyitek, mekanik, elektronik, iletişimsel arıza veya bozulma gibi kendi insiyatifi dışında gerçekleşen nedenlerden kaynaklanan hatalar yüzünden bu Sözleşme’de belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmekten imtina edebilir.
  • İşbu Sözleşme’nin herhangi bir hükmü uygulanmaz ya da geçersiz addedilirse, bu geçersizlik sadece bu durum ile sınırlandırılır ve Sözleşme’nin geri kalan kısmı tamamen geçerliliğini korur.
  • Her iki taraf da Sözleşme’nin, tarafların iradelerinin tam karşılığı olduğunu kabul ederler.
  • İşbu Sözleşme’nin sonucu olarak hiçbir acentelik, ortaklık ya da ortak girişim kurulamaz veya istihdam oluşturulamaz. Üyeler, bunlarla ilgili herhangi bir konuda İyitek’i bağlayıcı bir yetkiye sahip olamazlar.
  • Üyeler, İyitek kayıtlarının geçerliliğini peşinen kabul ettiklerini, İyitek ile aralarında çıkacak her türlü ihtilafta sadece ve öncelikli olarak İyitek'nun her türlü kayıt, belge ve defterleri ile her türlü bilgisayar ve ses kayıtlarının, mikrofilm ve mikro fişlerinin tek ve kesin delil teşkil edeceğini ve bağlayıcı olacağını, bu maddenin H.M.K 193. madde kapsamında bir delil sözleşmesi olduğunu kabul ederler.

İşbu Sözleşme Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. İşbu Sözleşme ve Site’den verilecek hizmetlerden kaynaklanacak uyuşmazlıklarda İstanbul (Merkez) Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasır yetkili olacaktır.